image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

День Гідності та Свободи

Засудженим  19 листопада 2015  року працівниками кримінально — виконавчої  інспекції Мелітопольського району управління Державної пенітенціарної служби України в Запорізькій області, напередодні святкування Дня Гідності та Свободи 21 листопада, під час проведення реєстрації, з засудженими, які потребують посиленної уваги.

Для засуджених цієї категорії було проведено лекцію  про історичну вагомість виникнення цього свята,  «Україна — це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції — наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи», — зазначив глава держави, Петро Порошенко.

Після подій 2013-го — 2014-го року, революції Гідності і трагедії початку неоголошеної війни Росії проти України, окупації «братнім російським народом» Кримського півострова і декількох обласних центрів на сході України, відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка № 872/2014 від 13-го листопада 2014-го року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 — лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, святковий День отримав нове дихання. «Встановити в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада» — йдеться в Указі № 872/2014.

В цей День всі приєднується до привітань на адресу всього українського суспільства! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну — Україну!

 

Ст. інспектор КВІ Мелітопольського району

УДПтС України в Запорізькій області

ст. лейтенант вн. служби                  О.І. Морозова