image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

«Ми за здоровий спосіб життя!»

Куріння – це одна з залежностей, первинний розвиток якої здається людині зовні невинною, що не приносить відчутної шкоди собі і оточуючим. Але наслідки від цього просто приголомшливі.

Молоді люди, найчастіше діти, починають курити тому, що бажають здаватися дорослими, самостійними і ще, щоб не «вдарити в бруд обличчям» перед своїми однолітками і більш старшими товаришами. При цьому, в більшості випадків виникає взаємозв’язок куріння з самооцінкою дитини. Якщо курю, значить я вже дорослий і можу робити все, що захочу. Закріпившись, звичка залишається з людиною найчастіше на все життя.

            Протягом листопада в рамках превентивної просвітницької акції «Не палити і бути здоровим» в Новгородківській загальноосвітній школі було проведено ряд просвітницьких заходів. Учнями 11 класу та їх класним керівником було організовано та проведено  круглий стіл «Куріння: за та проти». Учні школи брали участь у виготовленні тематичних стіннівок та розповсюдження соціальної реклами «Ми за здоровий спосіб життя!».

        Також психологом школи були проведенні тематичні бесіди та тренінг серед учнів 5-11 класів «Хочеш бути сучасним? Будь здоровим!».

Сподіваємось, що акція не пройшла безслідно, і кількість курців дорівнюватиме нулю. Ми впевнені, що учні нашої школи зроблять правильний вибір на користь здорового способу життя!

 

Юлія Таран

педагог-організатор

Новгородківська ЗШ

І-ІІІ ступенів