image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Щоб світ добрішим став!

16 листопада – Міжнародний день толерантності. Цей день встановлений Декларацією принципів толерантності, прийнятій на засіданні Генеральної конференції ЮНЕСКО 25 жовтня – 16 листопада 1995 р. 

Толерантність – це єдність у різноманітті. Це не лише моральний обов’язок, а й політична та правова потреба.

В цей день в Новгородківській школи відбувся круглий стіл з сюжетно-рольовими задачами та проблемними питаннями, в якому взяли участь учні 10 та 11 класів. Основним завданням цього заходу було ознайомлення учнів з основними ознаками толерантної та інтолерантної особистості задля формування цивільної відповідальності.

Також було проведено виховний захід «До серця йде лиш те, що йде від серця», в якому приймали участь учні старших класів. В бібліотеці до Дня толерантності відбулася виставка «Мистецтво завжди поруч». Для учнів початкових класів відбулася гра-вікторина за казками народів світу «Чарівна квітка» і влаштували виставку малюнків «На доброму серці тримається світ».

На завершення тижня толерантності ми провели акцію «Обійми безкоштовно», де учні початкових класів зранку зустрічали учнів та вчителів школи з посмішкою, обіймами та дарували смайлики для гарного настрою, тому можна зробити висновок: всі у нас у школі толерантні, вміють помічати людей, які роблять добрі справи. Бажаємо, щоб так було і надалі.

 

Юлія Таран

педагог-організатор

Новгородківська ЗШ

І-ІІІ ступенів