image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

До відома учасників АТО

32392З метою надання послуг з соціальної та професійної реабілітації учасникам антитерористичної операції,  управління соціального захисту населення Мелітополь-ської райдержадміністрації (далі — управління) вивчає можливості професійно-технічних  закладів освіти та суб’єктів підприємницької діяльності, що мають освітню ліцензію, та попит серед учасників АТО Мелітополь-ського району щодо отримання цих послуг.

Закупівля вищезазначених послуг буде здійснюватись за бюджетні кошти (постанова КМУ від 31.03.2015 р. №179 «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції ( крім військовослужбовців, звільнених в запас або відставку»).

Всім зацікавленим учасникам АТО, які бажають отримати невійськову спеціальність  або підвищити ква-ліфікацію у вже набутій невійськовій спеціальності, пропонується звернутись до управління для отримання додаткової інформації з наступним направленням на професійне навчання.

Адреса управління: м. Мелітополь, вул. К.Маркса, 10; тел. 42 65 61.

Васюк А.О., завідувач сектора обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці