image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Добро немає меж…

4 грудня в Палаці залізничників відбувся благодійний концерт, який став вже традиційним. Щорічно ми проводимо цю зустріч у рамках акції «Життя триває», щоб довести всім, що тепло наших сердець може подолати будь-які морози байдужості.

І. В. Голуб, заступник директора з ВР, зазначила, що мета благодійної акції — збір коштів у підтримку тих, хто опинився у скрутній ситуації і потребує допомоги. «Ви не одні, поруч з вами є люди, які вас підтримають. Життя — безцінний скарб, який необхідно берегти та за який варто боротися. Сьогодні ми зібрали 2 тис. 260 грн, які будуть передані на лікування одному з учнів нашої гімназії».

День небайдужості проходить напередодні Всесвітнього дня Волонтера. Саме небайдужі та самовіддані люди дають віру та надію хворим дітям, самотнім людям похилого віку, підтримують бійців АТО. Неодноразово учні, вчителі та батьки нашої гімназії долучалися до волонтерської діяльності. Користуючись нагодою, Юлія Полікарпова вручила подяки за активну волонтерську діяльність Юрченко З., Філімошину Д., дипломи за участь у проекті «Старі фотографії»: Дубініній Є., Чистяковій О., Тєлєгіну В., Філімошину Д. (10-Б кл.), Юрченко З.(11-А кл.), колективам 6-А та 6-Б кл.

DSC_0054Щиро дякуємо за участь у нашій благодійній акції колективам Палацу залізничників: вокально-інструментальній студії «Вот так» та її керівнику О. Вакуленко, зразковому театру пісні «Блюз», шоу-театру «Чунга-Чанга», зразковому театру «Золушка» та шоу-гурту «Смурфики».

Концерт, в якому брали участь учні 5х-11х класів нашої гімназії та колективи Палацу, пройшов піднесено, викликав масу чудових емоцій.

Г. Плаксіна