image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Виставу в інтернаті зустріли оплесками

Волонтерство — це свідоме прагнення творити добро, допомагати  словом і ділом іншим людям, які потребують допомоги. Протягом багатьох років у Вознесенській ЗШ I-III ступенів проводиться акція «Допоможи дитині», ініціаторами якої є члени нашої волонтерської групи «Прометей», які завжди готові підтримати нужденних.

У листопаді цього року було оголошено про чергову акцію «Допоможи дитині». Учні та вчителі школи ніколи не залишаються байдужими до знедолених діток. Кожен рік спільними зусиллями ми збираємо речі, іграшки та відвозимо їх до інтернатів, притулків для дітей. У нас налагоджені дружні взаємовідносини з керівництвом цих закладів, які охоче відгукуються на пропозицію співпрацювати.

Школярі охоче підтримали ідею подарувати дітям Терпіннівської  спеціальної  загальноосвітньої школи-інтернат шматочок щастя і гарного настрою. Учасники волонтерської групи «Прометей» одразу відгукнулися на пропозицію влаштувати виставу, яка стала не лише цікавою для дітлахів, а й мала пізнавальне й виховне значення.

Діти інтернату дуже зраділи приїзду наших волонтерів. Вони уважно дивилися підготовлену виставу, присвячену здоровому способу життя. Адже сьогодні шкідливі звички розповсюджені і тому потрібно з ними боротися, намагатися викорінювати їх. Вихованці інтернату зустрічали оплесками учасників, посміхалися, раділи кожній хвилині спілкування із учнями Вознесенської школи. Директор інтернату М. Шевчик висловила подяку і сподівання на подальшу співпрацю. Адже хто як не ровесники можуть донести до свідомості дітей важливу і актуальну інформацію у доступній, цікавій формі.

Вихованці інтернату подякували волонтерам і пообіцяли, що таку приємну зустріч надовго запам’ятають і будуть намагатися дотримуватися здорового способу життя.

Волонтери нашої школи сказали, що приємно було виступати для зацікавлених та вдячних глядачів.

Алла ТКАЧУК,

керівник волонтерської групи «Прометей»