image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Висаджували учні ялинки

У Комунальному закладі «Терпіннівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Запорізької обласної ради (с. Терпіння  Мелітопольського району) 11 і 12 грудня пройшла екологічна акція, мета якої — облаштування й озеленення місцевості. Були організовані прибирання шкільної території і території заповідної зони «Цілющих  джерел», що  поряд зі  школою-інтернатом; проведення рейду з озеленення. Учні власноруч виростили ялинки, і 14 саджанців під час акції висаджено на шкільному дворі.

Дуже  активно  учні  працювали  на  свіжому повітрі і залишилися задоволеними результатами своєї праці. Зібраний разом із вихователями природний матеріал використано для виготовлення поробок, виставка яких пройшла в актовій залі школи.

Екологічні акції традиційно проводяться восени і навесні. Такі заходи сприяють вихованню у дітей та підлітків дбайливого ставлення до своєї школи, свого села і бережливого — до природи, спостережливості за навколишнім світом, почуття колективізму. Це саме ті добрі справи, які допомагають зробити світ кращим.

Тому звертаємось до всіх: приєднуйтесь! Озирніться навколо і вирішіть, як кожен зможе додати свого внеску до загальнолюдською справи – справи збереження навколишнього середовища, зелених насаджень, чистоти територій, де живемо!

Педагогічний колектив Терпіннівської школи-інтернату