image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Методичне об’єднання

Як в житті кожної людини буває свято, так само свята трапляються і в житті школи. Цього року педагогам Терпіннівського колегіуму «Джерело» випала можливість зустрічати у себе гостей з усього району: на базі навчального закладу проводився семінар вчителів української мови та літератури району.

Зустрічати гостей – завжди відповідально, це знає всяка господиня! А коли ці гості – ваші колеги, то відповідальність подвійна, адже треба не просто прийняти гостей, а й показати колегам себе з кращого боку, поділитися досягненнями, наробками. Звісно, наша мета – не похвалитися, а поділитися натхненням, гарним настроєм та досвідом у роботі.

Розпочався семінар презентацією навчального закладу, що провела заступник директора з навчально-виховної роботи Ващакіна Марина Олексіївна. Педагоги отримали вичерпну інформацію про навчальний заклад та роботу філологічної секції. «Українці» колегіуму похвалилися досягненнями своїх учнів на районному та обласному рівнях предметних олімпіад, конкурсів, МАНу.

Далі на гостей очікувала презентація роботи кафедри вчителів Урок з української літератури у 9 класі на тему «Іван Петрович Котляревький. «Наталка Полтавка» підготувала вчитель вищої категорії Кашлакова Світлана Володимирівна. Протягом уроку поділені на групи учні не лише характеризували героїв п’єси, а й представляли на розсуд глядачів улюблені епізоди. Діти майстерно зіграли котляревських персонажів, а яскраві костюми лише доповнили образи. Дев’ятикласники виховували високі естетичні почуття, формували активну життєву позицію.

Виховний захід «Є українці, є держава, є нація, є мова..» підготували вчитель першої категорії Ващакіна Марина Олексіївна та спеціаліст другої категорії Некрасова Аліна Геннадіївна. Метою заходу було показати невичерпні можливості рідної мови, її красу та багатство. Окрасою заходу (за відгуками гостей) стала інсценізація уривку з комедії М.Куліша «Мина Мазайло». Комедія була творчо переосмислена педагогами та дещо осучаснена у виконанні артистів-старшокласників.

Найбільшим своїм досягненням вважаємо те, що задоволеними залишилися як учні, що готували захід, так і наші гості. Завжді раді бачити в наших стінах нові обличчя і чекаємо на наступні зустрічі!

 

Вчителі-філологи Терпіннівського колегіуму «Джерело»

 

(на фото в першому ряду зліва-направо Кашлакова С.В., Ващакіна М.О., Некрасова А.Г.)