image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Пісня як засіб виховання школярів

101947_orОсінь промайнула, але лишила про себе незабутні враження як у дорослих, так і в  дітей. Яскравою, насиченою різноманітними подіями вона була для школярів Новгородківської ЗШ І-ІІІ ступенів. Найпродуктивнішим у роботі школи виявився листопад: олімпіади, спортивні змагання, заходи, присвячені прощанню з осінню, Дню пам’яті жертв голодомору, а також Дню української писемності та мови, що є одним із найвеличніших свят для українського народу.

Дев’ятого листопада в Новгородківській школі були проведені виховні години на честь згаданого свята. Також учні взяли участь у написанні радіодиктанту національної єдності. Згодом вчителями закладу був організований Вернісаж української пісні. Захід був спрямований на вироблення в учнів почуття патріотизму та любові до української мови. Учасники свята поринули в часи виникнення перших українських народних пісень, згадали жанрові різновиди пісні, познайомилися з основними етапами розвитку української музики, зупинилися на сучасному її стані,в черговий раз переконалися в  талановитості українського народу в багатьох галузях мистецтва. Знайомлячи школярів із творчістю сучасних українських співаків, організатори свята робили акцент на тих піснях, що є носіями моральних принципів як нашого народу, так і  людства загалом.

Саме такі заходи  потрібні зараз підростаючому поколінню, адже вони – майбутнє нашої держави. Тому ми, вчителі, маємо докласти якомога більше зусиль на формування в молоді таких поглядів на життя, які гуртуватимуть людей в єдину та сильну націю.

Кольцова О. Т.,

вчитель української мови та літератури

Новгородківської ЗШ І-ІІІ ступенів