image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Визначена краща первинка

Районна профорганізація працівників освіти і науки підбила підсумки огляду-конкурсу та визначала  кращу профорганізацію 2015 року.

Починаючи з жовтня, коли профспілкова організація ДНЗ  «Топольок» Терпінівської сільської ради доброзичливо вітала голів первинних профспілкових організацій працівників ДНЗ району, йшла кропітка робота голів первинок шкіл району.

Під керівництвом голови районної профорганізації працівників освіти і науки М.П. Тетеріної, 34 первинні профспілкові організації навчальних закладів та закладів нового типу Мелітопольського району та 16 первинних профорганізацій ДНЗ району змагалися за звання  «Краща профорганізацію 2015 року». Підсумковий огляду-конкурс було проведено у навчальному закладі   Трудівській ЗШ. Методом ретельної  взаємоперевірки за визначеними критеріями, голови ПК розглянули надану документацію, фото та відеоматеріали, та поставили свої оцінки, зауваження, побажання своїм колегам . Голови ПК подбали про естетичне оформлення документації та дотримання вимог Положення . Не зважаючі на свої посадові обов’язки вони творчо працюють у трудових колективах, намагаються постійно вдосконалюватися в законодавчий базі та допомогати членам профспілки долати побутові, сімейні та професійні труднощі.

Переможцями конкурсу серед ЗШ і навчальних закладів нового типу стали: Iмісце  –ППО Костянтинівського НВО «Таврія»

IIмісце  –ППО Вознесенської ЗШ

IIIмісце поділили –ППО  Костянтинівського «Прометей».ППО Мирненської ЗШ

Серед шкіл I-IIстепенів переможцями стали:ППО Федорівської ЗШ I-IIстепенів.

Найкращою первинною профорганізацією  ДНЗ району  стали:

І місце надане ПО ДНЗ «Теремок» Вознесенської с/р

ІІ місце  Мирненський притулок  Мирненської с/р

ІІІ місце ДНЗ «Теремок» Костянтинівської с/р

Учасники семінару висловили щірі побажання голові РО Профспілки Тетеріній М.П. за плідно проведений профспілковий рік, оздоровлення профспілчан та їхніх дітей, екскурсії, вітальні заходи для ветеранів профспілок, надання матеріальної допомоги тим хто її потребує.

Хочеться подякувати всім головам ПК профспілкових організацій ДНЗ, які  на власному ентузіазмі та за підтримки членів ПО проводять таку величезну роботу та займають призові місця як в районних так і в обласних конкурсах. І все це завдяки невтомній праці досвідченого профспілкового лідера, голови районної профспілкової організації працівників освіти і науки Марії Тетеріної, яка постійно піклується про кожного члена профспілки і його родину. Марія Петрівна в свою чергу побажала всім присутнім творчих злетів, здоров’я   і наснаги у наступному році.

Районна профспілка працівників освіти