image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Людям з особливими потребами — максимум уваги

Нещодавно в Мелітопольському районі відбулися урочистості, присвячені Міжнародному дню інвалідів.

Під час урочистостей люди з особливими потребами отримували консультації спеціалістів районного управління соціального захисту, спілкувалися у невимушеній обстановці та насолоджувалися концертними номерами, підготованими колективами та виконавцями Семенівського будинку культури.

Як відомо, в Мелітополь-ському районі проживає дві з половиною тисячі людей з особливими потребами. Для них діють програми з оздоровлення, реабілітації та за іншими напрямками.

Та районні очільники зазначають, що в цій соціальній сфері  ще безліч роботи з полегшення життя такої категорії громадян.

Голова районної ради Олександр Мордик підкреслив,  що, незважаючи на життєві негаразди,  люди з особливими потребами не занепали духом.  Очільник району  запевнив, що їх проблеми не залишаться без уваги. А голова Мелітопольської райдерж-адміністрації Олександр Мангул зазначив, що, попри непросту життєву ситуацію, є безліч людей з особливими потребами, які своїм талантом та успішною самореалізацією доводять: вони такі ж, як всі інші, а в деяких випадках, навіть успішніші.

Начальник районного управління соціального захисту населення Юрій Маслєнніков розповів, що 907 людей з особливими потребами, які проживають в селах району, мають групу інвалідності, яка дозволяє працювати, і вони можуть пройти безкоштовну професійну реабілітацію у Бердянську та м. Лютиш. Але посадовець зазначив, що таких небагато. Так, в 2013 році такою можливістю скористалося три мешканці району, в 2014 — два та  в 2015 — три чоловіки.

Юрій Маслєнніков звернувся до присутніх з закликом наполегливо шукати шляхи для самореалізації та не нехтувати пропозиціями управлін-ня соцзахисту.

Громадяни з особливими потребами, що активно залучаються до громадської діяльності, отримали нагороди районної ради та райдерж-адміністрації.