image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Підтримують армію за покликом серця

32392Волонтери та районна влада за чашкою чаю обговорили особливості роботи та проблеми волонтерської діяльності.  Така зустріч була присвячена Міжнародному дню добровольців.

Голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мангул підкреслив, що такий формат зустрічі дає змогу краще зрозуміти один одного та поділитись наболілим, а можливо, знайти спільне рішення для усунення існуючих негараздів.

Голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик зазначив, що ці люди добровільно жертвують власним часом заради інших і висловив щиру вдячність за таку діяльність. В Мелітопольському районі до волонтерського руху залучаються громадяни різного віку, активно в цьому напрямі працюють ветеранські організації та школярі.

Президент учнівського самоврядування  ліцею «Ерудит» Вікторія Катвицька розповіла, що школярі брали активну участь у благодійних акціях «Великодній кошик учасникам АТО», «Ліки замість квітів», також учні вітають зі святами костянтинівських учасників АТО і запрошують їх на спільні зустрічі.

З нагоди свята добровольці, які активно працюють в різних напрямках, отримали нагороди від райдержадміністрації та райради. Волонтери запевняли, що й надалі продовжать гідно виконувати свою роботу, яку вони ведуть за покликом серця.