image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Журналісти Мелітополя висадили деревця в сільському парку

IMG_1084Місцевий парк с. Нове поповнився нещодавно чотирма десятками саджанців сосни, берези та горобини. Нові рослини висаджували тут члени Мелітопольської міськрайонної первинної організації Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України, яка і стала ініціатором доброчинної акції.

Змінивши диктофони і камери на лопати і тачки, журналісти охоче працювали на ниві оздоровлення екологічної ситуації в регіоні. Місцевим медійникам чергова корисна ініціатива припала до душі. Вони впевнені, що зробили добру справу.

«Чудовий день! Ми сьогодні реалізуємо прекрасну ініціативу міськрайонної організації Національної спілки журналістів України. Я думаю, що це дуже добре, бо ці насадження будуть радувати і селян і нас, коли ми приїжджатимемо сюди», – впевнена кореспондент газети «Мелитопольские ведомости» Юлія Ольховська.

IMG_1090«Я дуже радію, що сьогодні ми не просто займаємося інтелектуальною діяльністю, або висвітлюємо події, які відбуваються в Мелітополі та Мелітопольському районі, а й опікуємося екологічними питаннями нашого краю – висаджуємо ялинки, берези. Я вважаю, що це гідне продовження тих суботників, які останнього часу проводять міська та районна влада, – розповів головний редактор газети «Кирилівка»Сергій Шубін.
В акції екологічного характеру журналісти міста і району беруть участь не вперше. Вже протягом кількох років майстри пера IMG_1094опікуються  екологічним станом міста та населених пунктів, дбають про ситуацію, пов’язану з озелененням територій. І представники місцевої влади сприяють проведенню робітниками ЗМІ таких акцій.
Новенський сільський голова Валентин Бутенко розповів, що посадка дерев проходила на території парку, який поступово силами активістів покращується на радість місцевим жителям.

— За сприянням журналістів ми сьогодні посадили близько 40 дерев берези, горобини та сосни. Незабаром в парку для зручності запрацює нічна ілюмінація. А влітку в центрі дозвілля селян планується відкриття водоспаду.

IMG_1081Голова місцевої первинної організації Національної спілки журналістів України Діляра Кудусова зазначила, що захід пройшов дуже плідно. Тепер ялинки та інші дерева будуть тішити селян і гостей Нового. До того ж, такі акції об’єднують журналістів, які у повсякденному житті мають мало часу на спілкування.