image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Засяяла школа новими вікнами

Изображение 003Створювати умови для навчання дітей, розвивати, підтримувати і заохочувати їх — святий обов`язок сім`ї, школи, влади та громадськості.Тільки тоді у нас буде гідна зміна — сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

Школа — це другий дім кожної дитини, і дуже важливо, щоб він був затишним, теплим. Усі учні та працівники Новомиколаїв-ської загальноосвітньої школи мріяли про заміну великих вікон у фойє на сучасні, енергозберігаючі. Адже під час пронизливих зимових вітрів не один рік відчували ми потребу у теплі. Багато років існувала ця проблема.

Голова Мелітопольської ра-йонної адміністрації О.М. Ман-гул під час знайомства з Новомиколаївською сільською радою відвідав загально-            освітню школу і дізнався про проблему, яка існувала у навчальному закладі. За його сприяння були виділені кошти на придбання енергозберігаючих металопластикових вікон. Невдовзі була проведена відповідна робота, і школа «засяяла новими вікнами».

Висловловлюємо  найтепліші слова подяки Мангулу О.М за допомогу, яка є свідченням небайдужого ставлення до проблем освіти в ра-йоні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.

Тільки взаєморозуміння, співпраця, непохитна віра в майбутнє нашого краю допоможуть піднести школу на вищий щабель її існування, а благородні справи примножать добро на землі.