image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Аграрії прагнуть змін на краще

Члени аграрної партії виступили проти скасування спеціального режиму податку на додану вартість та спрощеної системи оподаткування для сільськогосподарських підприємств з 2016 року. Про це вони заявили під час сьомого з’їзду Аграрної партії України в Києві 13 грудня. За словами представників партії, саме такі зміни передбачені в законопроекті  «Про створення конкурентних умов в оподаткуванні та стимулювання економічної діяльності в Україні». Тож на з’їзді вони за-твердили звернення до Президента України, голови Верховної Ради та прем’єр-міні-стра з вимогою не допустити затвердження цих пропозицій. Члени партії наголошують:   «Якщо законопроект буде проголосований в нинішній редакції, це підірве продовольчу безпеку України. Втрати аграріїв складуть близько 30 млрд. грн., падіння екс-портної виручки становитиме  $1 млрд., а кількість безро-бітних зросте на 100 тисяч осіб», — сказано у зверненні.

Також учасники заходу підбили підсумки  місцевих виборів. Голова Аграрної партії України Віталій Скоцик зазначив, що ця політична сила представлена у п’яти обласних радах та 210 районах. Із 9900 кандидатів в депутати майже 3472 отримали депутатські мандати. На думку лідера Аграрної партії, такий результат доводить, що сільгоспвиробники мають велику довіру українців та здобули свій авторитет завдяки самовідданій праці заради розбудови країни.

Аграрна партія також була гідно представлена під час всього виборчого процесу і надалі продовжує вдало працювати.

Делегати також обговорили плани на майбутнє та стратегію розвитку України.

В з’їзді також взяли участь голова районної організації Аграрної партії України Сергій Зінченко (на фото в центрі), депутат районної ради Микола Кишко та голова міської організації Аграрної партії України Михайло Побігун. Аграрії впевнені, що саме ця політична сила зможе втілити зміни на краще в нашій країні.

— З кожним роком в Аграрній партії України все більше і більше людей. Ми впевнені, що саме ця політична сила виведе нашу країну з глухо-го кута, — наголосив Сергій Зінченко.

Під час з`їзду члену партії, директору приватного під-          приємства «Могучий» Миколі Кишку була вручена грамота Верховної Ради України.