image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

МИКОЛАЙ ЧУДОТВОРЕЦЬ

DSCN1289Кожен із нас чекає на здійснення якогось дива, своєї заповітної мрії. Особливо малюки чекають свята Миколая, адже добре знають, що він обов’язково навідується до всіх дітей, а чемних обдаровує щедрими дарунками, солодкими призами.

Напередодні свята, 18 грудня, у Вознесенській ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся загальношкільний захід, присвячений вшануванню пам’яті Миколая Чудотворця – захисника усіх бідних, знедолених і потребуючих допомоги. За традицією школи учні середніх класів (5-7) влаштували цікаву виставу для молодших школярів. До дітлахів завітали янголята, непосидюще чортеня і сам покровитель свята – Миколай. Як і завжди підступне чортеня намагалося зіпсувати свято, тому вирішило перевірити дітей на вміння відгадувати загадки та знання казок. Замість подарунків чортик Антипко приніс різочки, щоб вручити їх нечемним діткам, які зовсім не люблять читати і тому нічого не знають. Але на чортеня чекала поразка, бо таких дітей у школі немає.

DSCN1256Школярі раділи появі казкових персонажів, із захопленням відгадували загадки, пригадували персонажів із відомих українських казок. Але Святий Миколай просто так не роздає подарунки, а лише чемненьким, добрим і активним діткам. Тому дітлахи заздалегідь гарно підготувалися: співали пісні про Чудотворця, розповідали вірші, готували власні тематичні малюнки. Цього дня в актові залі панував гарний настрій і добрі посмішки малечі. «Щирі дитячі посмішки, очі, наповнені радістю – найбільша подяка педагогам від своїх вихованців», – з упевненістю сказала заступник директора з виховної роботи Захарова Віра Григорівна.

Наприкінці свята наші кмітливі учні 1-4 класів отримали довгоочікувані подарунки від Святого Миколая, пообіцяли завжди добре себе поводити, щоб Святий не оминув їх наступного року.

 

Ткачук Алла

педагог-організатор

Вознесенської  ЗШ І-ІІІ ступенів