image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Педагоги пройшли корисні випробування

IMG_348616 грудня в Констянтинівській спеціалізованій різнопрофільній  школі «Прометей» відбулася церемонія нагородження переможців та лауреатів першого (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016». Змагання проходили у чотирьох номінаціях: «англійська мова», «історія», «математика» та «захист Вітчизни». Учасниками фінального етапу стали 8 педагогів Мелітопольського району.

— В Мелітопольському районі цей конкурс проходив з 1 по 11 грудня. Слід зазначити, що обрати переможців журі було важко, тому що в нас була боротьба за кожний бал. Були й такі хвилини, коли доводилося повертатися до умов конкурсу, вивчати їх ще раз, консультуватися, отримувати рекомендації. Але, попри це, ми визначилися з переможцями та лауреатами. Я хочу додати, що в цьому конкурсі немає переможених, тут всі перемож-ці, — розповіла начальник районного відділу освіти Тетяна Безбородих.

IMG_3443В урочистій атмосфері кожен з фіналістів підготував яскравий творчий номер. Педагоги продемонстрували глядачам свої танцювальні та вокальні здібності. Підтримували оплесками  винуватців свята очільники району,  педагоги та друзі.

Учасники розповіли, що фінальному етапу конкурсу передували непрості завдання. Вони вдячні за отриманий досвід і впевнені, що кожен з претендентів гідний перемоги.

— У мене чудовий настрій. Прогнози всі відомі, турнірні таблиці виведені, залишається тільки насолоджуватися святом, — ділиться своїм настроєм учасниця конкурсу в номінації «математика» Галина Рудь з Новопилипів-ської ЗОШ І-ІІІ ст.

— Настрій в мене чудовий. І пов’язано це з тим, що закінчилися найважчі випробування. Дуже вже кортить повернутися до нормального повсякденного життя і до улюбленої роботи. Цей місяць був вирваний з життя, але недарма. Я вважаю, що всі учасники, і я в тому числі, отримали колосальний досвід. Бо те, що ми робили в рамках цього конкурсу, ми не робили ніколи протягом всієї педагогічної діяльності. Підготовка до конкурсу проходила в декілька етапів. Першим і достатньо важким завданням була розробка свого власного блогу, який складався з різних розділів. На мою думку, з цим випробуванням всі учасники впоралися. Наступним етапом було проведення відкритого уроку на базі іншої школи. Це випробування було досить складне з точки зору психології. Також нелегким завданням було проведення майстер-класів та захист свого наукового проекту. Це вимагало твор-чого підходу самого вчителя. Я дуже рада, що мені довелося брати участь в конкурсі «Учитель року-2016», — стверджує учасниця конкурсу в номінації «історія» Ольга Лисенко з Терпіннівського колегіуму «Джерело».

IMG_3434Кращими педагогами в своїх номінаціях стали: «англійська мова» — Олена Степанова з Костянтинівського навчально-виховного об’єднання «Таврія», «історія» — Ірина Сидоренко з Вознесенської школи, «математика» — Галина Рудь з Новопилипівської школи, «захист Вітчизни» — Валерій Ігнатьєв з Новгородківської школи.

Лауреатами конкурсу визнані в номінації «англійська мова»: Віта Бєляєва з Мирненської школи та Тетяна Томіліна з Костянтинівської школи «Прометей». В номінації «історія» лауреатом стала Ольга Лисенко з Терпіннівського колегіуму «Джерело». В номінації «математика» відзначилася Світлана Таранова з Терпіннівської школи.

Усі фіналісти були нагороджені грамотами районного відділу освіти. Також вчителі отримали подарунки від райдержадміністрації та райради. Районні керівники привітали вчителів з перемогою і зазначили: вони дуже пишаються тим, що в Мелітопольському районі живуть такі обдаровані люди. А голова ради профспілки працівників установ освіти Марія Тєтєріна вручила всім фіналістам премію.

Тепер на трьох переможців, які виявили бажання брати участь в обласному етапі конкурсу, чекає нове ви-пробування.