image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Дід Мороз завітав до сільської малечі

IMG_1135Зустріч Нового року завжди супроводжується казковими подіями, які несуть в собі доброту і надію на поліпшення життя. Не виняток і наші дні. До малечі Мелітопольського району завітав «Новорічний експрес», Дід Мороз та Снігуронька вітали дітей з новорічними святами.

Казкові герої бажали маленьким мешканцям району здоров’я та щастя і дарували їм радість та солодощі. Яскраві барви костюмів, пісні, сам дух дивовижних пригод — все це підняло настрій у малечі.

Такі вітання отримали п’ять сімей з Костянтинівки та Новобогданівки, в яких виховуються діти з фізичними вадами. «Новорічний експрес» організували Запорізький обласний центр со-ціальних служб для сім»ї, дітей та  молоді та обласний департамент соціального захисту населення. Він дарує радість малечі напередодні Нового року і діє на території області три роки поспіль. Цього року в рамках акції Дід Мороз та Снігуронька відвідали 73 сім’ї у районах та м. Запоріжжя.

Організатори заходу зазначають, що дарувати дітям радість — це прекрасно, а найкращою нагородою соціальним працівникам є щирі усмішки малечі.