image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Чверть століття на службі людям

IMG_1395Мелітопольський районний центр зайнятості підбиває підсумки багаторічної праці. Працівники Мелітопольського районного центру зайнятості відзначили 25-річний ювілей створення Державної служби зайнятості країни. Як відомо, 21 грудня 1990 року за рішенням Уряду України була створена Державна служба зайнятості. А наш районний центр зайнятості веде свою історію з червня 1991. Першим його керманичем став Олександр Темних, який і сьогодні продовжує свою діяльність на цій посаді. 21 грудня цього року під час проведення «круглого столу» фахівці районного центру зайнятості розповіли про свою роботу. Символічно, що ювілейний рік вони завершають у статусі кращого колективу свого профілю в Запорізькій області.

Від райдержадміністрації колектив Мелітопольського районного центру зайнятості отримав грамоту за плідну працю. Також грамотами райради та райдержадміністрації нагородили роботодавців та соціальних партнерів установи.

З чого все починалося

Розпочав свою роботу колектив ра-йонного центру зайнятості у складі 3 чоловік: директора, бухгалтера та спе-ціаліста з питань працевлаштування. Ці люди в складний для держави час, час переходу до ринкових відносин, час масових скорочень на підприємствах, мужньо і з терпінням виконували свій обов’язок з працевлаштування тих, хто потрапив в ситуацію безробіття. В 1991 році вдалося зареєструвати лише 51 безробітного.

За 25 років Мелітопольський районний центр зайнятості накопичив величезний досвід роботи, створив необ-хідну базу, його штат складається з 15 службовців. Зараз це колектив, в якому працюють грамотні і здібні, чуйні та уважні, віддані справі люди. За всі роки існування послугами Мелітопольського районного центру зайнятості скористалося більше 39 тисяч осіб, з них близько 13 тисяч чоловік були працевлаштовані за направленням центру зайнятості .

Головною функцією районного цент-ру зайнятості є соціальний захист населення. Питання працевлаштування та перенавчання залишаються на першому місці, як і були. Також не менш важливим питанням є праце-влаштування безробітного за короткий проміжок часу. Наше завдання — активізувати безробітного до спільного пошуку необхідної вакансії, — розповідає Олександр Темних.

Дієве соціальне партнерство

— Мелітопольський районний центр зайнятості активно налагоджує взаємовигідні партнерські відносини з роботодавцями. Так, високі результати дає підтримка з боку центру зайнятості заради збільшення кількості робочих місць. Мова йде про компенсацію фактичних витрат роботодавцям на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування безробітних на нові робочі місця.

— Ця програма діє з 2013 року. Так, за ці два роки нам вдалося праце-влаштувати 51 людину. В цьому році на нові робочі місця до роботодавців району працевлаштовані 12 безробітних, — підкреслив Олександр Темних.

Як стверджують більшість роботодавців, співпраця з районним центром зайнятості в цьому напрямі дуже ефективна, бо вона враховує інтереси як самого роботодавця, так і безробітного.

— Більше двох років тому я звернувся в районний центр зайнятості, де мені підказали, що є спеціальна програма, згідно з якою безробітні спочатку стажуються, а після успішного стажування — офіційно працюють. Того року за цією програмою ми працювали з однією людиною, цього року — з двома. Самотужки шукати людей, які мають відповідну освіту — складно і досить довго. Я вважаю, що ця програма дуже корисна для розвитку малого та середнього бізнесу, — переконався в перевагах роботи центру власник ресторану «GRILL HOLL» Олексій Нєдєлько.

Начальник відділу по роботі з роботодавцями районного центру зайнятості Наталя Черкашина розповіла, що в цьому році найбільш активною категорією роботодавців, які охоче залучаються до будь-яких нововведень та співпраці з центром зайнятості, є фізичні особи-підприємці.

Надійна путівка в підприємці

Якщо ви безробітний і вирішили відкрити власну справу, Мелітополь-ська районна служба зайнятості може посприяти цьому. Так, діє програма, згідно з якою можна отримати одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

— В цьому напрямі ми почали працювати з 2001 року. І ця програма має неабиякий попит серед безробітних. Доказом цьому є цифри — за весь час 636 людей скористалися такою послугою. В 2015 році одноразову допомогу для зайняття підприємницькою діяльністю отримали 45 безробітних, в тому числі 3 людини, які потребують соціального захисту. Цього року такою послугою скористалися і 11 демобілізованих учасників АТО, — зазначає Олександр Темних.

Брати з Новобогданівки Олексій та Артем Антошкіни розповіли, що одноразової виплати не вистачило, але все ж ці кошти стали доброю фінансовою підтримкою для відкриття власної справи.

Договори на громадські роботи

IMG_3564Фахівці Мелітопольського районного центру зайнятості активно співпрацюють з органами місцевого самоврядування в організації громадських робіт, які є суттєвим фактором у вирішенні соціальних проблем. Такою формою зайнятості з початку цього року охоплено 538 осіб, в тому числі 156 осіб, які потребують соціального за-хисту, з них 9 чоловік — інваліди.

— Нами укладено 16 договорів на організацію громадських робіт. Нашими постійними і надійними партнерами в цьому напрямку є сільські ради району, управління соціального захис-ту населення та центр соціальної служби для сімей, дітей і молоді Мелі-топольської РДА. Фінансування таких робіт передбачено за рахунок місцевого бюджету, коштів роботодавця, а також за участі коштів Фонду загальнообов’язкового соціального страхування на випадок безробіття. Донедавна законодавством було передбачено, що кошти фонду могли витрачатися виключно пропорційно — 50% від загальних витрат йшли за рахунок коштів фонду. На сьогодні ця норма спрощена, що дозволяє нам укладати договори з роботодавцями, де передбачено: або 100% витрат за рахунок коштів з нашого фонду, або часткова оплата, — стверджує Олександр Темних.

За 11 місяців поточного року безробітні взяли участь в таких громад-ських роботах, як благоустрій те-             риторій населених пунктів, їх озеленення, ремонтні роботи на об’єктах со-ціальної сфери, проведення робіт щодо впорядкування кладовищ, історичних пам’яток тощо. До того ж двох безробітних взяли на постійне місце роботи. Так, прикладом слугує результативна співпраця районного центру зайнятості і Вознесенської сільради.

— Я вважаю, що Мелітопольський районний центр зайнятості займає важливе місце в житті мешканців міста та району. Дякую всьому колективу на чолі з його директором Олександром Темних за те, що вони дійсно допомагають громаді в працевлаштуванні, — підкреслила Вознесенський сільський голова Ольга Гарабажиу.

Допомагають освоїти нову професію

За сприянням районного центру зайнятості безробітні можуть підвищити кваліфікацію та отримати нову професію. Олександр Темних розповів, що за 25 років центру зайнятості вдалося перенавчити, підвищити кваліфікацію або навчити новій професії 3,3 тисячі осіб. В 2015 році проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації 290 осіб. Із них 95% — працевлаштовані. Також, за словами начальника центру, в цьому році особлива увага приділяється проведенню міні-ярмарок з роботодавцями. Це, за його словами, дає змогу подивитися в очі безробітному та поспілкуватися віч-на-віч, і в результаті чого — зрозуміти, потрібен такий робітник, чи ні. Користуються попитом такі професії як «кухар», «бухгалтер», «продавець продовольчих товарів», «прибиральник територій» тощо. Тільки за останні два місяці 2015 року районному центру  зайнятості вдалося працевлаштувати 10 безробітних після проведення міні-ярмарок вакансій.

До того ж мешканці району, старші 45 років, які не мають статусу безро-бітного, можуть пройти навчання за спе-ціальними ваучерами з освоєння нової для них професії. За останні 3 роки на підставі ваучеру проходило навчання 42 особи. Витрати фонду на такий вид навчання склали 449,9 тис. грн.

Профорієнтація — ключовий елемент

Щомісячно спеціалістами районного центру зайнятості проводяться виїзні заходи. На них селяни та роботодавці можуть більш детально дізнатися про цікаву для них інформацію. Також, за словами фахівця першої категорії з питань зайнятості Тетяни Городецької, центр зайнятості проводить профорієнтаційну роботу зі школярами, випускниками ПТУ і ВНЗ.

— В цьому році більше 15 шкіл отримали від нас рекомендації щодо перспектив навчання. Ми також пропонуємо звернутися до районного центру зайнятості з наданням практичної допомоги у виборі майбутньої професії.

Нарахування допомоги тримають на контролі

Спеціалісти районного центру зайнятості ведуть активну роботу з роботодавцями та безробітними стосовно запобігання такому явищу, як незаконне отримання допомоги по безробіттю. За словами провідного юрисконсульта Оксани Литвиненко, для цього проводяться семінари, бесіди за участю спеціалістів центру зайнятості. У разі факту незаконного отримання допомоги, з безробітним ведеться претензійно-позовна робота щодо повернення коштів. За 2015 рік зафіксовано всього 6 таких порушень. Але, на нашу велику радість, жодне із них не дійшло до судового процесу.

Зміна акцентів — веління часу

Останнім часом Мелітопольський районний центр зайнятості посилив вимоги як до себе, так і до клієнтів центру щодо підвищення результативності та ефективності під час пошуку роботи безробітним.

— В нас зараз дуже жорсткі вимоги до безробітних, що стоять на обліку у центрі зайнятості. З перших кроків, які робить людина, переступаючи поріг центру зайнятості, ми пильно контролюємо її дії, наголошуємо на тому, що в нашій установі треба активно залучатися до пошуку потрібної роботи та пропонуємо її у найкоротші строки, — запевняє Олександр Темних.

Підсумовуючи результати роботи районного центру зайнятості, Олександр Темних розповів про плани на майбутнє.

— Що чекає наш районний центр зайнятості в 2016 році — відповісти важко. Я впевнений, що сама організація, яка займається питаннями соціального захисту населення, існувати буде. А ось назву, напевно, змінить. На базі центру зайнятості планується створити  Національне агентство зайнятості. Але поки це законопроект Верховної Ради. Моє завдання як директора — підвищити ефективність нашої роботи, знизити рівень безробіття, надати допомогу у підборі кадрів. І якщо я побачу на обличчях людей усмішки — це буде найвища нагорода за працю на благо мешканців району.