image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Подарунки від Святого Миколая

IMG_1438Минулими вихідними малеча Мелітопольського району отримувала привітання від Святого Миколая. Разом із головним для дітей святим їх вітали й районні керівники. В першу чергу голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик та голова Мелітопольської райдержад-міністрації Олександр Мангул завітали на свято до Мирненського притулку та передали його вихованцям подарунки і найкращі вітання (на фото). Районні очільники розповіли малюкам про історію свята і побажали бути здоровими та щасливими.

В свою чергу діти порадували гостей святковим концертом, який нікого не залишив байдужим. Присутні не скупилися на гучні оплески маленьким талантам.

IMG_1442Впродовж дня районні очільники відвідали малечу, яка перебуває на лікуванні в Центральній районній лікарні, де також порадували дітлахів солодкими подарунками (на фото). Не залишились без уваги й багатодітні родини та діти воїнів антитерористичної операції. До них завітав Святий Миколай з казковими героями, а районні керівники вручили дарунки. В святковий день голова райдержадміністрації  Олександр Мангул привітав  хворого воїна АТО Олексія Грищенка та всю його родину.