image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В новий рік — з новим бюджетом

IMG_361624 грудня  під час другої сесії райради депутати затвердили бюджет на 2016 рік. А це означає, що вже з січня всі працівники бюджетних установ почнуть отримувати передбачені держбюджетом нарахування. Те ж саме чекає і на тих мешканців району, яким передбачені пільгита соціальні виплати.

Соціальні витрати заплановано збільшити

Через те, що бюджет країни на той час ще не був прийнятий, районну скарбничку формували, враховуючи розмір дотації та субвенції 2015 року.

Але за деякими програмами заплановано витратити більше, ніж у поточному році. Про це повідомила начальник фінансового управління райдерж-адміністрації Наталя Супрун. Так, на реалізацію районної Програми з оздоровлення та відпочинку пільгових категорій дітей передбачено 70 тисяч гривень, а у 2015 на ці витрати було спрямовано 46 тисяч гривень. На програму з соціальної підтримки ветеранів війни, праці, інвалідів  та інших со-ціальних груп, що перебувають у складних життєвих обставинах, планується витратити 100 тисяч гривень (у 2015 було 46 тисяч гривень), на реабілітацію дітей-інвалідів — 100 тисяч гривень.

Після того, як депутати райради одностайно проголосували за прийняття бюджету на 2016 рік, голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик зазначив, що наприкінці 2015 року народним обранцям вдалося затвердити два важливих документи — програму соціально-економічного розвитку  району та бюджет на 2016 рік. Але районний очільник констатував, що, на жаль, головний фінансовий документ району можна назвати, скоріше, бюджетом виживання.

Закидають поліцейським бездіяльність

Після закриття другої сесії відразу розпочалося засідання третьої позачергової сесії райради. На ньому депутат районної ради Микола Кишко зосередив увагу присутніх на тому, що  в районні безкарно орудують злочинці.

IMG_3614— Я хотів би повідомити, що за добу сталося у селі Ясному Промінівської сільської ради, де орудує банда. Вночі заходять, зривають двері, зв’язують чоловіка та жінку і починають знущатися над ними, до тих пір, поки вони не скажуть, де гроші.

Також депутат зазначив, що фермерам з Ясного погрожували фізичною розправою, після чого жертви віддали гроші зловмисникам. Підвищення рівня злочинності в селах, на думку районного обранця, зумовлено бездіяльністю поліцейських.

— Я вважаю, що правоохоронці в цьому питанні не роблять ні найменшого напруження для того, щоб припинити це неподобство і захистити народ, — висловив свою думку Микола Кишко.

Вислухавши колегу, депутати вирішили на наступну сесію запросити керівника міськрайонного відділу поліції, щоб він прозвітував про роботу свого підрозділу. Також на засіданні затвердили статут дочірнього підприємства «Джерело» комунального підприємства «Райсількомунгосп» та підсумки продажу асфальтових майданчиків у селі Долинське.