image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ветерани-афганці отримали нагороди

IMG_1795Воїни-інтернаціоналісти Мелітопольського району отримали  пам’ятні медалі від Президента України. Нагороди ветеранам вручили під час мітингу, присвяченому 36-й річниці вводу радянських військ в Республіку Афганістан. Біля стели воїнам-інтернаціоналістам в Костянтинівці зібралися ветерани-афганці та учасники інших військових конфліктів за кордоном, мешканці села, районні керівники.

Заступник голови райдержадміністрації Ольга Станчевська та заступник голови районної ради Людмила Шляхтіна висловили вдячність та теплі побажання на адресу учасників конфлікту в Афганістані. Костянтинівський сільський голова Тетяна Горбань зазначила, що головне, щоб молоде покоління не забувало про ті випробування, які випали на долю наших воїнів-інтернаціоналістів.

У своєму виступі голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану, воїнів-інтернаціоналістів Олександр Матюшко розповів, що зі 193 воїнів-інтернаціоналістів району 53 мають бойові нагороди та подякував присутнім за збереження історії про події Афганської війни.

По завершенні мітингу присутні поклали квіти до стели на знак пам’яті про загиблих солдат, що брали участь у військових конфліктах за кордоном.