image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

За три кроки від століття

IMG_250611 січня почесна громадянка Мелітопольського району Леся Михайлівна Кузьменко відзначила поважну дату — 97 років. В цей день її привітали рідні люди та районне керівництво. Голова райради Олександр Мордик побажав ветерану праці міцного здоров’я і вручив квіти та матеріальну допомогу. — Своєю працею та ставленням до народу ви зробили багато чого доброго для розвитку Мелітопольського району, сільського господарства на наших землях. Ви жили для людей та завжди допомагали. За це вам низький уклін, — зазначив він.

Учасниця Великої Вітчизняної війни Леся Кузьменко народилася у місті Мелітополі. Її довге життя багате на події. З початку своєї трудової діяльності Леся Кузьменко працювала на відповідальних посадах. В 1942 році вона була обрана секретарем Райкому комсомолу, після чого працювала в обкомі партії, секретарем міськкому комсомолу. В 1960 році очолила парторганізацію і стала за-ступником голови колгоспу  ім. Леніна (с. Костянтинівка). В 1964 році Леся Михайлівна очолила партком колгоспу «Шлях Ілліча» (с. Семенівка), де пропрацювала до 1977 року.

— Колгосп наш міліонер був, багатий. Тут вирощували свиней, овочі в великих кількостях тощо. Одним словом, він був передовим та відкритим для іноземців. Ми приймали дуже багато іноземних делегацій, — розповідає Леся Кузьменко.

Навіть на пенсії жінка не відпочивала, а з 1977 по 1982 роки працювала начальником піонерського табору «Чайка».

Зараз, на 97 році життя, Ле-ся Кузьменко й досі така ж весела. Ветеран праці каже, що писати вже не в змозі. А от  пам’ять у бабусі чудова, і читає вона без окулярів.

За заслуги перед народом Леся Кузьменко нагороджена орденами Трудового Червоного Прапора та «Знак Пошани», численними медалями.