image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Збережені пільги на проїзд громадським транспортом

1 січня 2016 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стабілізації фінансового стану держави та удосконалення окремих положень соціальної політики)». Згідно з цим законом забезпечення безоплатного проїзду в громадському транспорті для окремих категорій громадян відтепер залежатиме від рішення органів місцевого самоврядування.

IMG_8274В Мелітопольському районі проживає близько 15 тисяч мешканців, які мали право на пільги. У 2015 році на автоперевезення цих категорій громадян  за рахунок субвенцій було витрачено 486,3 тис. грн.

Тепер, коли фінансування пільг з державного бюджету припинено, влада Мелітопольського району вживає необхідні заходи, щоб підтримати особливо вразливі категорії населення. З цією метою досягнуто домовленість з перевізниками щодо продовження збереження пільгового проїзду тим категоріям громадян, які користувалися ним раніше. Вишукана можливість виділити на ці потреби з районного бюджету 270 тис. грн. на І півріччя 2016 року. Ця пропозиція буде внесена на розгляд депутатів районної ради на найближчу сесію.

Крім того, голова райдержадміністрації Олександр Мангул надав доручення проаналізувати стан надання пільг у Мелітопольському районі у 2015 році та визначити необхідні кошти на 2016 рік. За результатами аналізу будуть  підготовлені пропозиції щодо обсягу фінансування з районного бюджету у поточному році.