image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Завжди на гребені життя

IMG_2520В рідних стінах колектив Фруктовської школи привітав ветерана педагогічної праці, колишнього заступника директора цього закладу з навчально-виховної роботи Тамару Бабеоглу з 70-річним ювілеєм. 26 років вона віддано несла світло знань учням села.

Учасники художньої самодіяльності підготували концерт, в якому згадали про перші кроки Тамари Вікторівни як вчителя Фруктовської школи.

До відома, в 1971 році Тамара Бабеоглу працювала в Долинській восьмирічній школі IMG_2526Мелітопольського району спочатку вчителем, а потім завучем. П’ятнадцять років вона вдосконалювала свою педагогічну майстерність, була взірцем натхнення та сумлінної праці. А з 1986 року її перевели до щойно збудованої Фруктовської середньої школи.

IMG_2512Голова районної організації профспілки працівників освіти Марія Тєтєріна привітала ювілярку та підкреслила, що молоді педагоги повинні рівнятися на таку талановиту людину, як Тамара Вікторівна.

— Тамара Вікторівна завжди є й була на гребені слави. Але ніколи не казала, що це її досягнення. Навпаки, говорила, що це заслуга її рідної школи та колективу. І колектив сформувався завдяки їй…IMG_2521

Подякував Тамарі Бабеоглу й Микола Симоненко, перший директор школи, з яким вони разом працювали.

— Я хочу сказати вам теплі та добрі слова. Ми з вами пропрацювали дуже багато років, ви завжди підставляли плече допомоги. Між нами ніколи не було суперечок. Тож бажаю вам міцного здоров’я та процвітання.

IMG_2529Ювілярку розчулили вітання колег та теплі слова на її адресу.

— Сьогодні я почула стільки добрих, хвилюючих та щирих слів, що я ще довго буду літати на крилах, які сьогодні відчула. Дякую вам.

Від районної профспілки освітян Тамара Вікторівна отримала подарунковий набір, а ще на неї чекали чисельні букети квітів.