image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Увага! Шахраї!

dolhyОстаннім часом в місті Мелітополі почастішали випадки, коли невідомі особи під видом співробітниківДержавної фіскальної служби звертаються до юридичних осіб – суб’єктів господарювання та фізичних осіб – підприємців нібито для проведення перевірок, з вимогами щодо перерахування на розрахункові рахунки або сплату готівкових коштів на різноманітні потреби (фінансова допомога, пожертвування тощо).

Наголошуємо, що посадові особи Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області жодних вказівок збирати гроші від свого імені ніяким довіреним особам не давали. Наполегливо радимо громадянам бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти інформацію.

Фахівці Мелітопольської ОДПІ повідомляють, що усі ці дії – незаконні та мають ознаки шахрайства. Такі факти підривають авторитет Державної фіскальної служби України та знижують рівень довіри до її працівників, які чесно виконують свої обов`язки.

В зв’язку з цим, фахівці Мелітопольської ОДПІ звертаються до громадян та до підприємницьких кіл з проханням повідомляти інформацію про подібні афери, а також про факти корупційних чи протиправних дій з боку співробітників територіальних органів Державної фіскальної служби у Запорізькій області, звертаючись в управління власної безпеки Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькому регіоні за номером: (0619) 42-31-65