image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наповнення місцевої скарбниці платниками Мелітопольської ОДПІ

04_023319_2За січень 2016 року платники податків Мелітопольської ОДПІ спрямували до місцевого бюджету 39 мільйонів 200 тисяч гривень, про це повідомив начальник Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський.

Традиційно, найвагоміші надходження від податку на доходи фізичних осіб. За січень його надійшло більше 20 мільйонів гривень. Від плати за землю перераховано майже 5 мільйонів гривень. Від суб’єктів малого підприємництва надходження з єдиного податку складають більше 4 мільйонів гривень. Більше 6 мільйонів гривень надійшло акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів. Податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (у тому числі транспортний податок), до місцевої казни спрямовано понад 1 мільйона гривень.

Щоб підтримати позитивну динаміку наповнення бюджету малим та середнім бізнесом, Мелітопольська ОДПІ докладає максимум зусиль задля того, щоб процес сплати податків у місті та районі був максимально зручним, комфортним та прозорим.