image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Платники Мелітопольської ОДПІ поповнили скарбницю держави майже на 21 мільйон гривень

04_023319_2Інформуючи про основні підсумки своєї діяльності за січень 2016 року фахівці Мелітопольської ОДПІ зазначають, що платежі до державної скарбниці склали більше 20 мільйонів гривень.

Серед платежів питому вагу займає податок на додану вартість, якого надійшло більше 8 мільйонів гривень. Наступне місце в надходженнях до державного бюджету належить податку на доходи фізичних осіб —  майже 7 мільйонів гривень. Вагомий внесок в наповненні скарбниці держави належить податку на прибуток – більше 2 мільйонів гривень та військовому збору, надходження якого склали також більше 2 мільйонів гривень. Єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування надійшло у січні місяці 36,5 мільйонів гривень.

Значний рівень надходжень забезпечено, перш за все, завдяки сумлінному виконанню громадянами конституційного обов’язку – добровільної сплати податків, а також вдосконаленню системи адміністрування податків і зборів та впровадженню електронних сервісів. Сподіваємось, такі позитивні результати збережуться й у подальшому, – зазначає начальник Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський.