image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Пройшли через суворі випробування

001 [1]Щорічно у селищі Фруктове відбуваються урочистості з нагоди виведення радянських військ з Афганістану.  15 лютого ми вшановуємо пам’ять нашого славетного земляка Григорія Івановича Бояринова, який проживав у с. Кирпичне. Виконуючи інтернаціональний обов’язок, Г. Бояринов загинув в республіці Афганістан 27 грудня 1979 року при штурмі палацу Аміна в Кабулі. Григорію Івановичу посмерт-но присвоєне звання Героя Радянського Союзу. Про подвиг воїна нагадує нашим землякам меморіальна дошка, яку установили на його честь за ініціативою фруктовського сільського голови Любові Снігір.

Не забуваємо ми й про тих, хто живе поряд з нами і на чиї юні роки випали тяжкі випробування афганської війни. Це вони винесли на своїх плечах всі жахи війни.

Війна — це випробування не для слабкодухих. І ми маємо можливість пересвідчитись у цьому на прикладах наших земляків, справжніх чоловіків, тих, хто пройшов Афган. Один з них — Володимир Анатолійович Бобровник (на фото), сержант окремого батальйонного зв’язку, служба якого проходила протягом двох років у місті Пулі-Хумрі, провінції Баглан, долини Калагай.

Тож ми побажаємо всім воїнам-інтернаціоналістам та учасникам локальних воїн міцного здоров’я, щастя їм та їхнім сім’ям, добробуту та миру на рідній землі.

Валентина Маслова, завідуюча Фруктовською сільською бібліотекою