image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Перша гра — в оновленому залі

IMG_3449 [1]2 лютого в Новобогданівській школі розпочався «Спортивний тиждень», який відкрили змагання з волейболу між командами учнів і колишніх випускників Новобогданівської та Відродженської шкіл, а також сільського будинку культури.

Нещодавно там була відремонтована підлога. Ро-боти були виконані за кошти районного відділу освіти та Новобогданівської сільської ради.

За словами вчителя фіз-культури Василя Чєрнякова, підлога в спортивному залі давно була в аварійному стані.

— Якщо порівнювати спортзал до і після ремонту — це небо і земля. За останні 5 років він перетворився на відкритий літній майданчик, де повністю прогнила підлога. Тепер же можна з впевненістю сказати, що наш спортивний зал — один з найкращих в ра-йоні. А вже ж діти без тями та готові скоріше приступити до тренувань. Тепер заняття у оновленому спортзалі подарують їм ще більше нових досягнень та перемог.

Вболівати за юних спортсменів приїхали й керівники району. Голова райдержадміністрації Олександр Мангул підкреслив, що тільки спіль-ними зусиллями вдалося досягти таких результатів роботи та розповів про майбутню співпрацю з Новобогданів-ською сільською радою.

— Те, що ми сьогодні бачимо, це результат партнерських відносин батьків і педагогів, сільської ради з райдержадміністрацією. Ми всі доклали чимало зусиль для того, щоб школа була гарною та сучасною. На цьому ми не зупиняємося, незабаром плануємо спільне фінансування нового шкільного автобуса. І це не останній проект.

Сільський голова Дмитро Хлистун подякував всім, хто допоміг відновити спортивні заняття.

— Коли виконавчий комітет сільської ради, депутатський корпус дізналися про проблеми спортивного залу в школі — не змогли стояти осторонь. Я дуже дякую усім, хто допоміг. Велику справу зробили як батьки, так і колишні випускники, які власноруч відремонтували зруйновану підлогу.

Після урочистостей розпочалися запеклі змагання з волейболу, в результаті яких  першими серед дівчат та жінок стали випускниці Ново-богданівської школи, а серед юнаків та чоловіків — випускники Відродженської  школи.