image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Волейболісти з Фруктового вибороли кубок

DETAIL_PICTURE__78386025В дитячо-юнацькій спортивній школі №1 вперше відбувся районний турнір з волейболу серед чоловіків від 40 років і вище.

Змагання між командами пройшли за круговою системою. В них взяли участь спортсмени з сіл Фруктове, Відродження, Семенівка, Трудове та смт Мирне. Директор районного центру «Спорт для всіх» Володимир Білокопитов розповів про те, як зародилася ідея провести турнір з волейболу серед ветеранів.

— Кожного року ми проводимо турнір з футболу серед ветеранів. А зараз вирішили зробити аналогічні змагання, але з волейболу. 5 сільських команд із задоволенням взяли участь у змаганнях.

За словами Володимира Білокопитова, такий вид спорту як волейбол користується чималим попитом серед селян.

— Волейбол в Мелітопольському районі стоїть на другому місці, йому передує футбол. Сільська молодь із задоволенням займається спортом.

Перемогу здобула команда з с. Фруктове, яка отримала перехідний Кубок та грамоту від районного центру «Спорт для всіх». Друге місце посіла команда с. Мирне, бронзові нагороди здобула команда с. Відродження. Всі учасники отримали неабияке задоволення та позитивний настрій.