image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Камери спостереження допомогли у розкритті крадіжки

09.02.2016 до Мелітопольського відділу поліції з заявою особисто звернувся місцевий мешканець1996 р.н. про те, що 08
лютого перебуваючи в приміщенні кафе «Пінта» розташованого на пл.Перемоги, невідома особа шляхом вільного доступу зі столика, таємно скоїла крадіжку його мобільного телефону «Nokia» вартістю 3000грн. За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.185 ККУ.
Дільнічні інспектори поліції переглянувши камери відео спостереження побачили всю картину та обличчя можливого крадія, яке здалося знайомим. Поспілкувавшись з хлопцем 1994
р.н., останній зізнався у крадіжці. Наразі триває слідство. Телефон вилучено.

1 лютого поточного року до Мелітопольського відділу поліції ГУНП звернувся мешканець міста. Пенсіонер навідався до свого приватного будинку, в якому останній час проживав його унук. Зайшовши до будинку він схопився за серце. В приміщеннях було відсутнє не тільки побутова техніка, а навіть батареї опалення.
Дільничні інспектори відділу поліції з першим поспілкувалися з унуком. 22 річний, ні де не працюючій, молодик довго не сперечався та зізнався що протягом останніх місяців побутову
техніку(холодильник, пральну машину, тощо) він продав невідомим, а систему опалювання порізав та здав на металобрухт.
В межах досудового слідства за ознаками ч.2 ст.185 ККУ (таємне  викрадення чужого майна (крадіжка), вчинено повторно),на одному з приймальних пунктів було вилучено елементи системи опалювання. Крадію оголошено про підозру у вчиненні крадіжок. Слідство триває. Міра запобіжного заходу для злочинця не обиралась.