image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Кубок району з міні-футболу — у команди «Фрунзе»

21:08 17.02.2016

минифутбол 001 [1]В традиційному турнірі з міні-футболу на перехідний Кубок голови Мелітопольської районної ради взяли участь 8 команд з вищої та першої ліг. Відкриваючи змагання, голова районної ради Олександр Мордик підкреслив, що в Мелітопольському районі футбол залишається найпопулярнішим видом спорту серед молоді та більш старшого покоління.

Команди були розділені на дві підгрупи, ігри в яких проводилися за круговою системою. Футболісти впродовж всього турніру демонстрували неабияке бажання завоювати трофей, тож усі без винятку матчі були сповнені великою кількістю небезпечних моментів, вони раз по раз виникали біля воріт суперників.

Спортсмени проявили високий рівень підготовки. Тож і результати зіграних матчів, а, відповідно, і кількість набраних очок в обох підгрупах були доволі рівними. В ході безкомпромісної боротьби до фіналу вийшли команди «Фрунзе» з Костянтинівки та Новопилипівський «Колос». Основний час гри не виявив переможця — 1:1. Тож долю перехідного кубка вирішувала футбольна лотерея — серія післяматчових пенальті, в якій більш удачливими виявилися костянтинівські спортсмени. Вони і отримали до рук головний приз змагань. Третє почесне місце зайняла команда «Дружба» з Терпіння, яка змагалася з новобогданівським «Авангардом». Також впродовж турніру були визначені кращі гравці за своїми пози-ціями. Так, серед захисників пальма першості дісталася Владиславу Пелиху, статуетку кращого воротаря отримав Олександр Вінокуров, а лідером нападників члени журі одноголосно визнали Євгена Тюркіджи. Кращих гравців нагородили цінними призами та грамотами, також і команди-переможниці отримали грамоти від райради. А всі учасники одержали заохочувальні премії.