image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вшанували пам’ять загиблих побратимів

IMG_3932 [1]15 лютого виповнилося 27 років з дня виводу радянських військ з республіки Афганістан. Цього дня районні воїни-інтернаціоналісти зустрілися, щоб згадати ті нелегкі воєнні роки та бойових побратимів, які не повернулися з полів битв. Урочистості відкрили керівники району. Голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мангул за-значив, що наразі існує багато думок з приводу подій в Афгані, але, незважаючи на це, воїни-інтернаціоналісти є гідним прикладом мужності. Він також подякував керівнику районної організації воїнів-інтернаціоналістів Олександру Матюшку за патріотичне виховання молоді і під-тримку сімей солдатів та самих ветеранів Афгану.

IMG_3967 [1]Голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик підкреслив, що неможливо декількома словами передати ті жахи, які пережили воїни-афганці та їх родини, що чекали на чоловіків вдома, і висловив їм вдяч-ність за відвагу та вірність військовій присязі.

До своїх сімей з афганської війни не повернулося п’ятеро військових з Мелітопольського району. Це Герой Радянського Союзу Григорій Бояринов, Олександр Кралічек, Олександр Шевчук, Юрій Ушаков, Михайло Криворотько.

IMG_3888 [1]Під час заходу присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, воїни-інтернаціоналісти поділилися своїми спогадами. Під час всіх урочистостей лунали пісні про Афганістан. Не залишились без уваги й матері, сини яких не повернулися з війни, присутні опладували їм стоячи.

10 воїнів-інтернаціоналістів району були нагороджені пам’ятними медалями.

Після урочистого зібрання районне керівництво та всі присутні взяли участь у міському мітингу, присвяченому пам’ятній даті. Афганці за-значають, що день виводу військ для них є значущою датою.

IMG_3936 [1]— Для нас це день пам’яті всіх, хто загинув, зустріч із своїми друзями та передача досвіду молоді. Ми нещодавно зустрічалися з воїнами АТО, розмовляли, ділилися спогадами, — наголошує воїн-інтернаціоналіст Сергій Костянніков.

Під час мітингу благочинний церков Мелітополя про-тоієрей Максим відслужив  панахиду за загиблими воїнами-інтернаціоналістами, а учасники заходу поклали квіти до пам’ятника воїнам, які не повернулися з війни.

Також заходи, присвячені виводу військ з республіки Афганістан, відбулися у всіх населених пунктах Мелітопольського району.