image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

102 повідомляє

102Співробітники міліції знову і знову застерігають громадян бути обачними та не довіряти телефонним незнайомцям.    

Радимо: якщо вам телефонують та повідомляють про проблеми у рідних, не панікуйте та не впадайте у відчай, не поспішайте шукати та позичати гроші. Перш за все, постарайтеся припинити розмову з людиною, яка Вам телефонує. Одразу зателефонуйте своїм рідним та близьким (про яких йшла мова) і дізнайтеся, де вони в даний час знаходяться і чи дійсно потребують допомоги. Якщо зі згаданими особами зв`язатися не вдається, зателефонуйте на спецлінію 102 або до чергових частин територіальних підрозділів міліції і поцікавтеся фактом затримання ваших близьких. Також не довіряйте незнайомцям і не пускайте їх до своєї оселі.

Телефонуйте до міліції та повідомляйте, що вас намагались ошукати. Тим самим ви збільшуєте шанси правоохоронців відшукати злодіїв та вбережете багатьох людей від можливості бути ошуканим

22.02.2016 р. о 09:40 до Мелітопольського відділу поліції ГУНП звернувся місцевий мешканець 1953 р.н., із заявою про те, що 21.02.2016 р. о 20:00 на його мобільний зателефонував невідомий (телефон невідомий), який назвався слідчим міліції й повідомив, що його син знаходиться у відділку міліції за нанесення тілесних ушкоджень іншій людині та для його звільнення необхідно сплатити гроші у сумі 7000 гривень. О 20.15 заявник прибув до терміналу по пр. 50 років Перемоги в м. Мелітополь, де перерахував гроші у сумі 2150 на мобільний номер телефону. Після чого батько зателефонував сину, який повідомив що знаходиться вдома, з ним нічого не траплялося. Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.190 ККУ.(Шахрайство)