image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Допомога від платників податків Мелітопольської ОДПІ українській армії

04_023319_2Платники податків Мелітопольщини вносять вагомий внесок в справу відновлення миру, зокрема у січні цього року до Державного бюджету надійшло більше 2 млн. грн. військового збору, що на 750 тис.грн перевищує минулорічні показники. Важливість та актуальність призначення цього платежу спонукає платників відповідально ставитись до його сплати.

«Сьогодні мабуть кожен з нас розуміє, що тільки конкретними діями можна принести користь своїй країні. Хтось  воює на передовій, хтось сплачує податки. Усі разом ми допомагаємо своїй країні. Це і є громадська відповідальність. Розуміючи, в яких складних умовах наші воїни відстоюють інтереси народу і держави,  платники податків краю докладають максимум зусиль, щоб спрямувати належні кошти на зміцнення обороноздатності України», — наголошує начальник Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський.

Фахівці Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області, враховуючи актуальність призначення цього платежу, відзначають, що мешканці краю відповідально ставляться і до нарахування, і до сплати військового збору. Сплата збору йде на фінансування антитерористичної операції, тому кожна сплачена гривня – це особиста допомога кожного громадянина, нашим героям, які захищають Батьківщину.