image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Юні туристи перевіряють сили в змаганнях

Туризм дуже популярний серед дітей Мелітопольського району Багато років поспіль гуртківці, учні закладів освіти разом зі своїми наставниками мандрують інтересними місцями нашого району, здобуваючи корисні знання та навички.
SAM_2266_500x375Юні туристи району є постійними учасниками обласних, міських і районних конкурсів та зльотів. Вже не один раз вони поверталися з цілковитою перемогою, але траплялося й таке, що доводилося відчувати й гіркоту поразки. Тому з метою тренування, обміну досвідом та удосконалення своєї майстерності 12 лютого на базі Костянтинівського НВО № 1 «Таврія» Будинок дитячої та юнацької творчості організував і провів змагання в особистому заліку з техніки пішохідного туризму у закритих приміщеннях «Зима – 2016» для дітей молодшої вікової категорії (для учнів середньої і старшої вікової категорії змагання проводились 23 січня).

У боротьбі за першість взяли участь вихованці гуртків БДЮТ, учні Костянтинівського НВО №1 «Таврія», Терпіннівського  колегіуму «Джерело» (керівники: Степанов О.В. і Кубрак Т.С.), школярі Костянтинівського ліцею «Ерудит» (кер. Мартьянова І.А.), Мирненської ЗШ І-ІІІ ст. (кер. Маддонов О.М.). та Терпіннівської ЗШ І-ІІІ ст. (кер. Лисенко Ю.П.)

26 маленьких туристів — 13 хлопців і 13 дівчат намагалися стати кращими, долаючи «Смугу перешкод» та виконуючи завдання конкурсної програми: в’язання туристичної системи, складання заліку з топографії та визначення азимуту. Головним суддею змагань виступив знаний не лише у нашому районі, а й далеко за його межами справжній патріот своєї справи, керівник туристичних гуртків БДЮТ «Екстрим» Олександр Степанов.

SAM_2248_500x375За результатами змагань були визначені переможці. У загальному заліку змагань та на дистанції «Смуга перешкод» перші місця отримали: Костік Олександр, Савко Юлія – гуртківці БДЮТ, учні Костянтинівського НВО №1 «Таврія».

У конкурсній програмі першими стали вихованці гуртків БДЮТ, учні Костянтинівського НВО №1 «Таврія», Терпіннівського колегіуму «Джерело»: Винник Надія та Бушкевич Давид.

Краще зв’язали туристичну систему гуртківці БДЮТ, вихованці Костянтинівського НВО №1 «Таврія»: Зубов Дмитро та Винник Надія.

Серед знавців топознаків найкращими виявилися: Тутік Іван і Винник Надія, гуртківці БДЮТ, вихованці Костянтинівського НВО №1 «Таврія».

У визначенні азимуту першими стали вихованці гуртків БДЮТ, учні Терпіннівського колегіуму «Джерело»: Бушкевич Давид і Панченко Віра.

Найменшим учасником змагань виявився Калмаков Ілля 2008 р. н., учень Костянтинівського ліцею «Ерудит». І хоча він не зайняв призового місця, та за прагнення до перемоги, сміливість і рішучість його було нагороджено солодким подарунком.

Призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Спонсорами змагань виступили – районний БДЮТ та батьківський комітет Костянтинівського НВО №1 «Таврія».

О. ВІХЛЯЄВА, заступник директора районного БДЮТ