image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Коли пісні ллються від душі

18 лютого свою першу збірку пісень під назвою «Мої пісні ллються від душі» презентувала Галина Ліснича з села Орлове (на фото в центрі з квітами).

DSC_6616 [1]Життя Галини Олександрівни пов’язане з творчістю, хоча за першою освітою вона фармацевт (пізніше отримала педагогічну освіту в МДПУ). За словами авторки пісень, її любов до музики з дитинства стали помічати близькі люди. Поруч не було музичної школи, тому мистецтво вона опановувала з учителем співів.

— Своє життя я не уявляю без творчості. Вперше мій вірш був надрукований в пісенно-поетичному збірнику «Стихом и лирой славим мы Победу». З авторськими піснями мене запросили на Запорізьке державне телебачення. Мої пісні лунали і на районному дитячому фестивалі «Першоцвіт», і на ювілеї дитсадка «Ивушка». До збірки «Мої пісні ллються від душі» увійшло 30 композицій.

Галина Ліснича охоче розповідає про особливе ставлення до своїх пісень.

— Всі мої пісні для мене однакові, я люблю кожну з них. Як дитина робить перші кроки, так і я тремтливо ставлюся до своїх пісень. А головне — що вони потрібні людям».

Прихильники творчості Галини Лісничої сподіваються, що збірка її пісень буде радувати мешканців Мелітопольщини та дарувати їм гарний настрій.