image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Підписали угоду про соціальне партнерство

13:49 25.02.2016

Мелітопольська районна профспілкова орpartners1
ганізація працівників агропромислового комплексу та Мелітопольське об’єднане управління Пенсійного фонду підписали угоду про соціальне партнерство. Його метою є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, в першу чергу — серед застрахованих осіб. Обговорення важливої теми відбулося під час засідання  за круглим столом 18 лютого. Голова районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Володимир Авраменко зазначив, що основною функцією профспілок залишається соціальний захист людини праці.

Представники Пенсійного фонду та профспілки обговорили питання щодо зайнятості населення, рівня їх соціального захисту, наявності перспектив для створення нових робочих місць та економічного розвитку аграрного сектора Мелітопольського району.

Перший заступник начальника Мелітопольського об’-єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізь-кій області Андрій Фесик за-значив, що середня заробіт-на платня в Мелітопольському районі складає 2 775 гривень. При цьому середній роз-мір пенсії становить 1378 гривень. Управління Пенсійно-             го фонду, за словами Андрія Фесика, сприяє зменшенню тіньової зайнятості та запобігає виплатам частини заробіт-ної платні в конвертах.

— Станом на сьогодні 85 роботодавців нараховують 350 найманим працівникам заробіт-ну платню на рівні або менше мінімальної. Це треба усувати.

Спільна діяльність районної профспілки і Пенсійного фонду в соціально важливому напрямку, стверджують керівники обох структур, буде стимулювати подальший розвиток передумов для гідного пен-сійного забезпечення всіх працівників агросектора Мелітопольського району.