image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

УВАГА! Нова шахрайська схема

 Місцева мешканка на ім’я «Олена» в мережі Інтернет на сайті «OL..» розміщує об’яви щодо продажу особистих речей. 30.01.2016р. на їі мобільний телефон зателефонував невідомий чоловік який назвався «Дмитром», з яким вона домовилась щодо продажу їі речей. Останній повідомив, що нею зустрінеться його жінка ! В цей же день Олені зателефонувала невідома жінка, яка представилася Ганною. Жінки зустрілися за місцем свого мешкання Олени, де невідома жінка вибрала собі речі, які хоче придбати на 3000 грн. Після цього вони разом підійшли до терміналу «Пбанку» . Де їй знову зателефонував невідомий на ім’я Дмитро, який повідомив, що перерахує на картку Олени !!! , номер якої вона йому перед цім назвала грошові кошти в сумі 13000 грн. з яких вона повинна була зняти грошові кошти в сумі
10000 грн та передати його дружині, а собі залишити гроші в сумі 3000 грн. за придбаний товар. Потерпіла зняла гроші та передала невідомій жінці вище вказану суму а гроші в сумі 3000 грн. залишила на своєї картці.
Через деякий час з банківської картки Потерпілої банком було зняті грошові кошти в сумі 3000 грн. та картка було заблокована. У службі безпеки «Пбанку» жінці пояснили, що через їі банківську картку були проведенні шахрайські дії та почали вимагати повернути грошові кошти в сумі 10000 грн. Слідчим відділом Мелітопольського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.190 ККУ.(Шахрайство)
Мелітопольський відділ поліції