image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Виховуємо маленьких патріотів

IMG_6564  У 2016 році перед освітою поставлено особливо важливе завдання:  патріотичне виховання дітей, починаючи з дошкільного віку. Зазвичай малій дитині дуже важко усвідомити почуття патріотизму, яке за своєю природою об’єднує всі сторони особистості: моральну, трудову, розумову, естетичну, фізичну і формується воно поступово під впливом навколишнього середовища та інших виховних чинників. Наша малеча багато чує про Батьківщину і сама вживає це слово, читаючи вірші, співаючи пісні,  її уявлення про Батьківщину ще не чітке, але це не заважає їй милуватися красою рідної природи, любити чудову українську мову, героїчне минуле та почуття гордості за героїв сьогодення.

IMG_6566Сьогодні під час нашого свята «Ігри маленьких патріотів» ми дорослі згадали чудові рядки Л.Костенко «душа летить у дитинство як у вирій,  бо їй на світі тепло тільки там» . Педагоги разом з батьками  та вихованцями намагалися  відобразити  далеке історичне минуле нашого козацького краю, в якому козак був сміливим, дужим, спритним, кмітливим, а козачка – берегинею роду. Маленькі «Теремківці» згадали про славу козацьку, велику та могутню річку Дніпро  та сучасну столицю України місто Київ і Героїв Майдану, які любили рідну Україну та бажали їй світлого майбутнього. У справжніх козацьких змаганнях, з піснею «Ой, на горі та й женці жнуть» хлопчики, батьки та їх дідусі хизувалися перед дівчатками та педагогами своєю мужністю, і витривалістю, винахідливістю.

IMG_6575В яскравих українських костюмах маленькі україночки веселі, цікаві та спритні доводили хлопчикам, що вони, козачки, справжні господині, які і в оселі приберуть, і смачними стравами нагодують та й ще заспівають веселу українську пісню.

У теплому родинному колі ми формуємо особистість майбутнього громадянина нашої  країни, виховуємо інтерес до її історії та впливаємо на пізнання національних та загальнолюдських цінностей сучасної України.,  і ми вважаємо, що саме в цьому віці закладаються основи цих почуттів у результаті сприймання дитиною подій навколишнього життя і базується воно на національному грунті і допомагають  нам в цьому :рідна пісня, національні традиції, обряди, звичаї та Ігри Маленьких Патріотів.

IMG_6583У проведені приймали активну участь родини Нікітенко Артема, Фітюліна Дениса, Пятак Софії, Чистякова Дмитра, Желязкової Поліни, Шевердіної Орини, завідуюча ДНЗ Л.С.Крижко, педагоги Прокудіна Ю.І., Ільїна Н.М., Какама О.В., Євсікова Я.Г., які з великим патріотизмом виконали твір «Молитва за Україну», який не залишив байдужим жодного з «теремківців»:

«Я здійму до неба крильця – рученята

Помолюсь за маму, помолюсь за тата

За сестру і брата, за усю родину,

І за рідну неньку Україну»

Батьки вихованців старшої групи

ДНЗ «Теремок»

Костянтинівської сільської ради