image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В ліцеї «Ерудит» навчать англійській безкоштовно

IMG_4375 [1]В Костянтинівському ліцеї «Ерудит» розпочав працювати англійський клуб «Вікно в Європу». Цій події у навчальному закладі присвятили міжкультурний марафон, участь в якому взяли представники різних національних товариств міста та району.

Директор навчального закладу Світлана Неліпа розповіла, що залучитися до вивчення англійської зможе кожен бажаючий безкоштовно.

— Мета цього клубу — це створити групи людей, які будуть підвищувати рівень володіння англійською мовою, рівень обізнаності про євроінтеграційні процеси, а також організувати на базі клубу спілкування з різними школами України та закордону.

Проект реалізується у співпраці із громадською організацією «Мелітопольське міське єврейське товариство», у рамках реалізації  програми Британської ради  «Активні громадяни». Завдяки тому, що «Англійський клуб» виграв грант Британської ради, для проведення в ньому занять придбані проектор та екран.

Педагоги «Ерудиту» вважають, що вивчення англійської необхідне в сучасних реаліях життя.  Вчитель англійської мови ліцею «Ерудит», керівник проекту Світлана Бєляєва наголосила, що перш за все «Англійський клуб» розрахований на молодь, але до вивчення іноземною мови запрошуються всі категорії громадян.

Партнер проекту, голова ГО «Мелітопольське міське єврейське товариство» Ганна Стаценко наголосила, що дуже рада таким успіхам навчального закладу, випускницею якого вона є та зазначила, що співпраця неодмінно буде продовжена.

Під час заходу, присвяченого відкриттю клубу, представники різних національностей продемонстрували танці своїх народів та заспівали пісень на рідній мові.