image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Обласний рейтинг: вперше за останні роки Мелітопольський район вийшов у лідери

IMG_4674 [1]За результатами визначення комплексної оцінки (рейтингу) результатів соціально-економічного розвитку міст і районів Запорізької області за підсумками 2015 року Мелітопольський район став лідером серед міст та районів регіону і посів перше місце у загальному рейтингу (за підсумками 2014 року — 20 місце). Район посів перше місце по області у сфері державних фінансів (за підсумками 2014 року — 12 місце), житлово-комунального господарства  та будівництва ( 2014 — 13 місце).

Одним з важливих досягнень для Мелітопольського району також стало четверте місце на споживчому ринку (2014 — 20 місце), у сфері за-хисту прав дитини (2014 — 11 місце). За рейтингом » населення та ринок праці» район з 20 місця піднявся на шосте.

Разом з тим, є ще над чим працювати. За показниками рейтингу «промисловість та енергоносії» район посів 10, «розвиток сільського господарства» — 9 місце.

Ці напрямки будуть у числі пріоритетних, на які буде спрямована  системна та організована робота  райдержадміністрації у 2016 році.