image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Поповнення державної скарбниці платниками Мелітопольської ОДПІ

Мелітопольською ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області за січень-лютий 2016 року забезпечено збір коштів до державного бюджету в обсязі більше 46 млн. гривень. У порівнянні з аналогічним періодом 2015 року надходження збільшились  на 19 млн. грн.

Начальник Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський звернув увагу на тому, що, не зважаючи на скрутну ситуацію в державі, ділова активність платників податків Мелітопольської ОДПІ залишається на стабільному рівні. Податківці сьогодні організовують роботу так, щоб не виникало жодних незручностей для платників і щоб бізнес-середовище від усіх запроваджених новацій отримувало виключно позитивні враження.

З переважної більшості бюджетоформуючих платежів забезпечено виконання прогнозних показників. Зокрема,  податку на додану вартість надійшло майже 19 млн. грн., податку на прибуток – більше 3,3 млн. грн., податку на доходи фізичних осіб – майже 15 млн. грн., екологічного податку – 0,9 млн. грн., військового збору – майже 4,8 млн. грн.

Валерій Літинський підсумував, що наповненню бюджету належить важлива роль у фінансовій системі держави. Податківці роблять все можливе, щоб надходження до державного бюджету були ритмічними, своєчасними і на добровільній основі. Адже це є джерелом фінансування заходів економічного та соціального розвитку країни.