image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

У 2016 році платники Мелітопольської ОДПІ спрямували на соціальний захист майже 69,5 мільйонів гривень ЄСВ

За січень-лютий 2016 року платники Мелітополя та району сплатили майже 69,5 млн. грн. єдиного соціального внеску. Саме таку суму ЄСВ суб‘єкти господарювання спрямували на соціальну підтримку суспільно вразливих верств населення — про це повідомив  начальник Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський. За словами посадовця, тільки у лютому 2016 року до державного бюджету від платників податків надійшло майже 33 млн.грн. ЄСВ.

Як відзначив Валерій Літинський, саме завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску громадянам гарантується гідне пенсійне забезпечення, право на соціальний захист у разі нещасних випадків чи професійних захворювань, безробіття та інші виплати.

Валерій Літинський підкреслив, що не дивлячись на достатньо непрості сьогодні соціально-економічні умови в країні, працедавці міста та району у своїй переважній більшості показали гідний рівень податкової культури. Також керівник податкової інспекції висловив сподівання, що  цього року платники подовжать позитивну тенденцію минулорічної статистики з надходжень ЄСВ.