image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

102 повідомляє

14.03.2016 09:25 до Мелітопольського відділу поліції ГУНП надійшло повідомлення від мешканки с. Зарічне, Мелітопольський р-ну про те, що вранці вона виявила пропажу зі складу розташованому у селі приблизно 2 тон зерна. Збиток 14000 грн. Слідчо-оперативна група при огляду міста події з’ясувала, що невідома особа проникла до приміщення шляхом пошкодження замку та темну пору доби винесла зі складу приблизно дві тони пшениці та ячменю. Поліцейські оцінивши об’єм крадіжки та слідову інформацію прийшли до висновку, що транспортний засіб для вивозу не застосовувався.
До розслідування крадіжки по «горячих слідах» було залучено дільничного інспектора ст. лейтенанта поліції Віктора Лапіна. Оглянувши територію за допомогою місцевих у парковій зоні, приблизно в 300 метрах від складу було виявлено схрон мішків з зерном.
Надалі дільничний перебрав в пам’яті всіх раніше засуджених та схильних до крадіжок осіб і вийшов на 38 літнього, місцевого чоловіка, у минулому тричі судимого. При спілкуванні останній зізнався та пояснив, що усю ніч набирав у мішки зерно та носив до парку. За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.185 ККУ. Зерно повернуто власниці.