image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

З коханням до весни

q8HBePKgVBs13 березня в останню неділю Масляної в Будинку культури ім. Т.Г. Шевченко відбувся святковий концерт присвячений зустрічі весни  «З коханням до весни». Концерт відбувся завдяки Мелітопольському товариству болгарської культури «Балкани» за участі болгарського народного ансамблю «Балкани» і дитячого народного ансамблю «Детеліна» .

В першій частині концерту молодші вихованці колективу під супровід дорослих інсценували фрагмент з  легенди про славного хана Аспаруха – засновника першої держави болгар на Дунаю. Учасники дитячого ансамблю «Детеліна» розповідали вірші, співали пісень і танцювали. Танцювали також і старші учасники колективів. Розмаїтість вокальних і танцювальних номерів вразила. Представники товариства через вокально-хореографічні номери ближче познайомили глядачів з болгарською культурою.

Ведучі концерту Олександра Меснянкіна та Владислав Зеленський відкрили другу частину концерту теплими словами на адресу жінок, присутніх у залі. Номери концерту були присвячені найріднішим жінкам у світі – мамі та бабусі.

Свято весни відбулося завдяки художньому керівнику колективів Арині Мітєвій та режисеру Людмилі Козарь.