image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Здача зброї

З 1 березня в Запорізькій області, як і в усій державі, розпочався місячник добровільної здачі зброї. За цей час власники нелегальних арсеналів мають можливість здати зброю та боєприпаси, уникнувши
кримінальної відповідальності. Водночас саму зброю можна зареєструвати в установленому законом порядку.
Нагадую, що за нелегальне зберігання зброї закон, зокрема ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України (Носіння, зберігання, придбання, виготовлення чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв) передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Водночас, згідно з ч.3 цієї ж статті Кримінального кодексу України, звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка добровільно здала органам влади зброю, боєприпаси, вибухові
речовини або вибухові пристрої.
Здати нелегальну зброю мешканці міста Мелітополя та Мелітопольського району громадяни можуть до підрозділу дозвільної системи поліції за місцем проживання (м.Мелітополь, вул.Горького 1).

Також правоохоронці допоможуть легалізувати незареєстровану зброю тим власникам, котрі можуть довести законність її походження. Для цього власникам такої зброї необхідно принести її в підрозділи поліції за місцем проживання з документами.
Станом на 15.03.2016 пересічні громадяни здали п’ять одиниць зброї. Це одна гладко ствольна рушниця, три пристрої для відстрилу гумових куль та газовий пістолет)