image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

На обличчі дитини — сліди побоїв

Crying Child --- Image by © Frank and Helena/Corbis

Проблема жорсткого поводження з дітьми з кожним роком набирає ще більших обертів. Не є винятком і Мелітопольський район, де правоохоронні органи раз по разу фіксують неправомірне поводження з неповнолітніми. Так, в Костянтинівці побили піврічну дитину. Сільський фельдшер під час планового огляду побачив на тілі дитини сліди побоїв. Як розповіла завідуюча педіатричним відділенням ЦРЛ Марина Юрків, 17 травня о 10.30 дівчинка була доставлена фельдшером швидкої  медичної допомоги у дитяче відділення лікарні.

Спеціалісти центральної районної лікарні оглянули маля і дійшли висновку: гематоми лицьової части-             ни черепа із-за шиї зліва. Дитину ж негайно шпиталізували.

— На обличчі маленької дівчинки при огляді ми виявили синці, гематоми, одиничні по тілу, — розповіла Марина Юрків.

Медики ж одразу сповістили про подію чергову частину Мелітопольського відділу поліції та Службу у справах дітей.

За словами помічника начальника Мелітопольського відділу поліції Гліба Коваля, за цим фактом порушено кримінальне провадження за ознаками частини 1 статті 166 Кримінального кодексу України «Злісне невиконання обов’язків по догля-               ду за дитиною або за особою, що-до якої встановлена опіка чи піклування».

— В рамках кримінального провадження слідчим призначені необхідні експертизи, в тому числі й медична. В межах досудового роз-слідування встановлюватимуться тяжкість та природа походження травм, завданих дитині. Наразі ми не можемо робити передчасні висновки з приводу особи винуватця. Слідчий провів опитування матері потерпілої дитини, також така процедура чекає й на інших осіб, які причетні до цієї справи.

За словами Марини Юрків, цю сім’ю спеціалісти медзакладу характеризують переважно з позитивного боку.

— Батьків дитини ми знаємо вже давно. Дитину неодноразово госпіталізували до нашої лікарні з соматичними ознаками захворювань. Ніколи в нас не виникало претензій до батьків стосовно догляду за дитиною.

Такої ж думки дотримуються й правоохоронні органи.

— Сім’я характеризується позитив- но, — стверджує Гліб Коваль.

Проведення комплексного дослідження, згідно з чинним законодавством, триватиме у «необхідний достатній строк». Наразі слідство продовжується. Про розвиток події читайте у наступних випусках газети.