image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Підприємці Мелітополя та Мелітопольського району сумлінно наповнюють місцевий бюджет

Про це повідомив начальник Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський. Так, місцеві бюджети Мелітополя та району  за І квартал 2016 року поповнилися на 137 млн. грн., зокрема, в березні надійшло 49,5 млн. грн.

До місцевих бюджетів за 3 місяця поточного року надійшло 71,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що у порівнянні з відповідним періодом минулого року на31,7 млн.грн. більше. Земельного податку та орендної плати за землю перераховано 21,1 млн.грн. (+ 6,5 млн.грн. до відповідного періоду минулого року).

Крім того місцеві бюджети отримали 17,7 млн.грн. акцизного податку з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів (алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, нафтопродуктів).

Також надійшло 1,3 млн.грн.податку на нерухоме майно і 0,1 млн.грн. транспортного податку. Спрощенці сплатили 19,2 млн.грн. єдиного податку, у т.ч. 4,0 млн.грн. сплатили сільгоспвиробники – платники єдиного податку 4 групи. Надходження податку на прибуток до місцевих бюджетів становлять 3,5 млн.гривень.

Керівник підкреслив, що надходження до місцевого бюджету протягом січня-березня 2016 року збільшились в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на58,6 млн.грн.

«Навіть у складних економічних умовах надходження до бюджетів мають стабільний характер. Такі високі показники надходжень досягнуті завдяки застосуванню ефективних методів адміністрування податкових платежів, впровадженню цивілізованих механізмів роботи нашої служби, покращенню сервісного обслуговування представників бізнесу та добровільній  сплаті податків», — зазначив Валерій Літинський